1403/04/01

سـونیـوز

آژانس خبری تحلیلی سونیوز

سونیوز، رسانه ای به زلالی سو

1403/04/01

-

صحبت های کمال تبریزی در باره جشنواره ملی فیلم اقوام ایرانی

کد خبر : 3865
20:34
1402/04/01

سونیوز: کمال تبریزی، نویسنده و کارگردان سینمای ایران و دبیر جشنواره ملی فیلم اقوام ایرانی از اهمیت این رویداد هنری و ملی می گوید.

به گزارش سونیوز، اخیرا طی حکمی از طرف مدیریت موسسه فصل هنر، کمال تبریزی، کارگردان مطرح و برجسته سینمای ایران به عنوان دبیر جشنواره ملی فیلم اقوام ایرانی منصوب شد و طی یک نشست تخصصی که با حضور مهدی حیدری «رئیس جشنواره ملی فیلم اقوام ایرانی»، کمال تبریزی « دبیر جشنواره»، فرید حیدری «مدیر عامل موسسه فرهنگی هنری فصل هنر» و کریم فرشاد، «دبیر اجرایی جشنواره»، برگزار شد، روند اجرایی این رویداد ملی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و برنامه ریزی های لازم در راستای برگزاری هر چه باشکوه تر آن انجام گرفت.

کمال تبریزی از فیلمسازان موفق و مطرح سینمای ایران می باشد و آثاری همچون فیلم های سینمایی « همیشه پای یک زن در میان است » «یک تکه نان»، «مارمولک»، «لیلی با من است»، «مارموز» ، و سریال «شهریار» را در کارنامه هنری خود ثبت کرده است.

جشنواره ملی فیلم اقوام ایرانی، یک رویداد فرهنگی هنری در راستای معرفی پتانسیل های استان های قوم نشین کشور است که برای اولین بار در تاریخ سینمای کشور توسط موسسه فصل هنر طراحی شده است و نخستین دوره آن در مهرماه سال جاری، همزمان با هفته وحدت و هفته جهانی گردشگری توسط این موسسه در تبریز برگزار خواهد گردید.
نویسنده : سونیوز
برچسب های خبر (تگ)

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار