1401/05/19

سـونیـوز

پایگاه خبری تحلیلی

1401/05/19

-

بی اعتباری مدارک برخی دانشگاه های ایران در عراق

کد خبر : 2699
23:02
1401/04/23

روح الله متفکر آزاد، نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو‌ در یازدهمین دوره از مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون آموزش و تحقیبقات مجلس طی یک مصاحبه اختصاصی با آژانس خبری تحلیلی سونیوز و حضور در استودیو این رسانه در باره ‌‌عدم اعتبار مدارک 27 دانشگاه ایران در کشور عراق توضیح می دهد.

به گزارش سونیوز اخیرا وزارت علوم عراق اخیرا در بیانیه ای اعلام کرد که مدراک 27 دانشگاه ایران در این کشور فاقد اعتبار است. ازجمله دانشگاه‌هایی که به موجب این خبر، مدارک آنها از نظر وزارت علوم عراق اعتباری ندارند، می توان به  تمام شعبات دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه علامه طباطبائی، دانشگاه بوعلی سینا، دانشگاه خواجه ‌نصیرالدین طوسی، دانشگاه الزهرا، دانشگاه رازی، جامعة ‌المصطفی، دانشگاه اصفهان، دانشگاه خوارزمی، دانشگاه نفت، دانشگاه شهید باهنر و دانشگاه ادیان و مذاهب اشاره کرد.
بر همین اساس روح الله متفکر آزاد، نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو‌ در یازدهمین دوره از مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون آموزش و تحقیبقات مجلس طی یک مصاحبه ویدیویی اختصاصی با آژانس خبری تحلیلی سونیوز و حضور در استودیو این رسانه در باره ‌‌این تصمیم وزارت علوم عراق توضیح می دهد.
نویسنده : سونیوز
برچسب های خبر (تگ)

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار