1401/02/29

سـونیـوز

پایگاه خبری تحلیلی

1401/02/29

-

گروهک معاند «هبوط ایران» توسط اطلاعات سپاه عاشورا متلاشی شد

کد خبر : 938
14:25
1400/02/11

پاسداران گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات در سپاه عاشورا موفق شدند گروهک معاند موسوم به «هبوط ایران» را شناسایی و متلاشی کنند.

به گزارش سونیوز، گروهک معاند «هبوط ایران» از دی ماه ۱۳۹۶ به دنبال اتحاد جریان های برانداز علیه نظام جمهوری اسلامی بوده است. 

پشت صحنه این جریان فتنه، سلطنت طلبان هستند و تامین هزینه های فعالیت این گروهک معاند بر عهده دولت های غربی و عربستان است. 

اعضای این گروهک معاند در لباس نیروهای مسلح کشورمان در جلوی دوربین حاضر می شدند و ضمن خواندن خود به عنوان نظامی جدا شده، با قرائت فراخوان و بیانیه در فضای مجازی، مردم را به شورش خیابانی دعوت می کردند. 

پاسداران گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه عاشورا با شناسایی و دستگیری اعضای گروهک معاند «هبوط ایران»، ضربه نهایی را برای متلاشی کردن آن وارد کردند. 

یکی از اعضای این گروهک معاند، در اعترافات خود درباره نحوه فریب مردم در لباس نیروهای مسلح کشورمان می گوید: من از سال ۱۳۹۷ با فعالیت مستمر در اینستاگرام در لباس نظامی این گونه وانمود می کردم که نیروهای نظامی ایران در داخل از نظام ناراضی هستند. 

این فرد سپس با سلطنت طلبان مرتبط شده و فعالیت های براندازانه خود را ادامه می دهد. 

هدف گروهک معاند «هبوط ایران»، جعل و پر رنگ کردن اخبار داخلی برای همراه کردن افکار عمومی از طریق القای تصور ضعف نظام در اداره حکومت از نظر اقتصادی، نظامی و سیاسی بود.

از جمله اقدامات این گروهک معاند، ارسال تصاویری از دیوار نوشته ها با هدف تلقین هرج و مرج در ایران برای پخش در رسانه های معاندن خارج نشین بود. 


برچسب های خبر (تگ)

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار