1401/05/17

سـونیـوز

پایگاه خبری تحلیلی

1401/05/17

-

هدف باشگاه تراکتور ادامه همکاری با ساغلام است

کد خبر : 2524
19:06
1401/02/26

مدیرعامل باشگاه تراکتور گفت: این باشگاه به دنبال تمدید قرارداد آقای ارطغرول ساغلام و حضور وی به عنوان سرمربی تیم در فصل آینده است.

به گزارش سونیوز، میرمعصوم سهرابی روز دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: هم مالک و هم هیات مدیره باشگاه به دنبال بستن تیمی در شان فوتبال تبریز و آذربایجان برای فصل بعدی هستند و اولویت شان تمدید قرار داد آقای ساغلام است.

وی اضافه کرد: ساغلام را برای کوتاه مدت جذب نکرده ایم و اگر خود وی نیز تمایل داشته باشد همکاری با وی در فصل بعدی نیز ادامه خواهد داشت.

سهرابی گفت: حفظ ساغلام و تقویت تیم در پست های مورد نظر دو برنامه اولویت دار باشگاه است و نگرانی های هواداران در این مورد را به طور کامل می دانیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به حضور هواداران در استادیوم ها اشاره کرد و افزود: بیشترین ضربه از ممنوعیت ورود تماشاگران به ورزشگاه ها در دوران کرونا را تراکتور متحمل شد و در بازی های اخیر دیدیم که حضور هوادار در ورزشگاه نیروی تراکتور را چند برابر می کند.

ارطغرول ساغلام که از هفته بیست و یکم به عنوان سرمربی کارش را در تراکتور شروع کرد و در هفت بازی گذشته با کسب دو برد، سه مساوی و دو باخت و ۹ امتیاز، خیال تراکتوری ها را از خطر سقوط به دسته یک راحت کرد.

وی در روزهای گذشته اعلام کرده بود که هنوز برنامه و لیستی به باشگاه نداده و تمام تمرکزش بر بازی های باقیمانده لیگ و کسب نتایج خوب و خوشحال کردن هواداران است.

تراکتور در پایان هفته بیست و هفتم با ۲۵ امتیاز در رده سیزدهم قرار گرفته و ساعت ۱۹ پنجشنبه این هفته در یادگار امام ره تبریز میزبان پرسپولیس تهران خواهد بود.


برچسب های خبر (تگ)

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار