1402/03/15

سـونیـوز

پایگاه خبری تحلیلی

1402/03/15

-

تراکتوری ها قبل بازی با هوادار شارژ مالی شدند

کد خبر : 2493
23:06
1401/02/18

مدیرعامل باشگاه تراکتور گفت: به منظور ارتقای روحیه و حضور قدرتمند در بازی‌های پیشرو، تیم‌های بزرگسالان و جوانان تراکتور شارژ مالی شدند.

به گزارش سونيوز، میر معصوم سهرابی روز یکشنبه در گفت‌ وگو با رسانه این باشگاه، اظهار داشت: تیم بزرگسالان تراکتور بازی‌های حساس و مهمی پیش رو دارد که با مساعدت مالک باشگاه و به منظور ارتقای روحیه بازیکنان قبل از بازی حساس با تیم هوادار، درصدی از قرارداد اعضای تیم بزرگسالان به همراه پاداش تیم جوانان پرداخت شد.  

وی همچنین با تأکید بر حمایت همه‌ جانبه باشگاه از تیم جوانان، توضیح داد: تیم جوانان تراکتور دربازی رفت فینال لیگ برتر جوانان، مقابل سپاهان قرار می‌گیرد که امروز پاداش صعود به فینال را به اعضای این تیم پرداخت کردیم و طبق قول مالک باشگاه، پاداش ویژه‌ای در صورت قهرمانی به اعضای این تیم پرداخت خواهد شد.

سهرابی خاطرنشان کرد: باتوجه به اینکه بازی رفت فینال در چمن طبیعی برگزار می‌شود، تیم جوانان ما سه جلسه تمرینی در چمن طبیعی استادیوم اختصاصی برگزار کرد.

وی گفت: همچنین این تیم امروز راهی اصفهان شد و شرایط مناسبی برای سفر و اسکان تیم در اصفهان فراهم شده است.

بزرگسالان تراکتور فردا در هفته ۲۶ لیگ برتر مقابل هوادار قرار می گیرند و جوانان این تیم در بازی رفت فینال لیگ برتر ۲۰ اردیبهشت مقابل سپاهان قرار خواهد گرفت.


برچسب های خبر (تگ)

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار