1401/03/08

سـونیـوز

پایگاه خبری تحلیلی

1401/03/08

-

عملکرد ضعیف تراکتور در دور برگشت لیگ برتر

کد خبر : 2237
14:50
1400/12/17

مقایسه نتایج و امتیازات ۶ بازی دور رفت با مدت مشابه دور برگشت تراکتور درفصل جاری لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور، نشان می‌دهد که این تیم همچنان روند نزولی داشته و در جدول رده‌بندی سه پله پایین‌تر افتاده است.

به گزارش سونيوز، تراکتور در ۶ بازی نخست دور رفت رقابت های فصل جاری لیگ برتر، سه بازی در خانه و سه بازی در خارج از خانه مقابل حریفان خود برگزار کرد که حاصل این پیکارها، سه برد، ۲ باخت و یک تساوی و کسب هفت امتیاز بود.

تراکتوری ها در بازی هایی که در این ۶ بازی در خانه انجام دادند، یک برد و ۲ برد کسب کردند و در خارج از خانه در ۲ بازی مغلوب شدند و در یک بازی به تساوی رسیدند و در مجموع با کسب هفت امتیاز از ۶ بازی در رده دهم جدول رده بندی تا پایان هفته ششم قرار گرفتند.

سه امتیاز تراکتوری ها در این ۶ هفته با هدایت فیروز کریمی و چهار امتیاز آن با هدایت زوونیمیر سولدو حاصل شد.

با آغاز دور برگشت و گذشت ۶ هفته از رقابت ها و مقایسه آن با مدت مشابه در دور رفت، دیده می شود که تراکتور در این مدت نه تنها پیشرفتی نداشته، بلکه با تداوم نتیجه گیری های ضعیف و از دست دادن امتیازات، پس رفته و دست کم سه پله سقوط کرده است.

تراکتور در دور برگشت فصل جاری لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور نیز با سولدو و البته به خدمت گرفتن چهار بازیکن جدید وارد مسابقات شد، اما در چهار بازی تحت هدایت این مربی کروات، تنها ۲ امتیاز کسب کرد و همین امر موجب پایان همکاری وی با تراکتور شد.

تراکتوری ها در ادامه و با هدایت محمد نصرتی یک امتیاز از بازی با سپاهان گرفتند و با هدایت ارطغرل ساغلام نیز یک امتیاز از مصاف پدیده به جمع امتیازات خود اضافه کردند و در مجموع چهار امتیاز از ۶ بازی و سه امتیاز از مدت مشابه در دور رفت کسب کردند و در رده جدولی نیز در بین ۱۶ تیم در رده سیزدهم قرار گرفتند.

تراکتوری ها در این مدت در بازی های خانگی نیز بسیار ضعیف ظاهر شده اند و از سه بازی ۲ امتیاز کسب کرده اند، در حالی که در دور رفت موفق به کسب ۶ امتیاز شده بودند، اما در بازی های خارج از خانه با کسب ۲ امتیاز وضعیت بهتری نسبت به دور رفت که تنها یک امتیاز کسب کرده بودند، دارند.

در جدول رده بندی دور برگشت تا پایان هفته ششم، استقلال با ۱۶ امتیاز در صدر، پرسپولیس با ۱۳ امتیاز در رده دوم و سپاهان با ۱۲ امتیاز در رده سوم هستند و تیم های گل گهر، صنعت نفت آبادان، مس رفسنجان و هوادار با ۱۱ امتیاز در رده های چهارم تا هفتم، پیکان و فولاد با هشت امتیاز در رده های هشتم و نهم، ذوب آهن با هفت امتیاز در رده دهم، نساجی با ۶ امتیاز در رده یازدهم، پدیده با پنج امتیاز در رده دوازدهم، تراکتور با چهار امتیاز در رده سیزدهم، فجر با ۳ امتیاز در رده چهاردهم و تیم های آلومینیوم اراک و نفت مسجد سلیمان با ۲ امتیاز در رده های پانزدهم و شانزدهم قرار گرفته اند.

بررسی جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور در فصل جاری نشان می دهد که از بین تیم های فجر، نفت و پدیده که در حال حاضر پایین تر از تراکتور در جدول کلی رده بندی هستند، تیم پدیده با پنج امتیاز بهتر از تراکتور عملکرد داشته و تراکتوری ها برای آنکه در جدول رده بندی پایین تر از رده سیزدهمی نیفتند، باید برای هر بازی و کسب حداکثر امتیازات برنامه داشته باشند در غیر اینصورت، افت این تیم به رده های پایین، به کوچک ترین لغزش این تیم در بازی های آتی بستگی دارد.

تیم فوتبال تراکتور در هفته بیست و دوم رقابت های لیگ برتر، شنبه هفته آینده ۲۱ اسفند از تیم فولاد پذیرایی می کند.


برچسب های خبر (تگ)

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار