1401/09/16

سـونیـوز

پایگاه خبری تحلیلی

1401/09/16

-

۲۳ ایستگاه آتش‌نشانی تبریز در آستانه عید نوروز در آماده‌باش هستند

کد خبر : 2229
16:44
1400/12/16

مدیرعامل سازمان آتش نشانی تبریز گفت: ۲۳ ایستگاه آتش‌نشانی و تعدادی موتورسوار مجهز به دستگاه‌های پیشرفته و خاموش‌کننده سیار در آستانه عید نوروز در آماده‌باش هستند.

به گزارش سونيوز، علیرضا زبردست، روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: آتش نشانان این ایستگاه ها آماده امدادرسانی به مردم بوده و موتورسواران آتش نشان نیز با گشت‌زنی در سطح شهر و نقاط مهم و پرتجمع شهری به شهروندان امدادرسانی می‌کنند.

وی اظهار داشت: به دستور سرپرست شهرداری تبریز و با توجه به فرا رسیدن سال جدید و بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده در خصوص اجرای طرح استقبال از بهار، آتش‌نشانان از ۱۵ اسفند ماه با استقرار خودروها به همراه تجهیزات کامل به صورت روزانه در میادین و مراکز شهر به صورت آماده‌باش در خدمت شهروندان خواهند بود.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی تبریز گفت: آتش‌نشانی از سازمان‌هایی است که در ایام چهارشنبه آخر سال و عید نوروز نیز آمادگی خود را جهت انجام ماموریت‌های محوله حفظ می کند.

زبردست، ضمن آرزوی ایام بی خطر همراه با آرامش و آسایش برای شهروندان، ادامه داد: این سازمان با ترکیبی از نیروهای جوان و با تجربه در ایام تعطیلات نوروز آمادگی کامل را داشته و در این راستا برنامه‌هایی نیز تدوین شده است.

وی یادآوری کرد: شهروندان با مشاهده هرگونه آتش سوزی و حادثه در سطح شهر می‌توانند با شماره ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی تماس گرفته و از آتش‌نشانان درخواست امدادرسانی کنند.


برچسب های خبر (تگ)

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار