1402/01/12

سـونیـوز

پایگاه خبری تحلیلی

1402/01/12

-

می‌توانستیم گل‌های بیشتری به نفت بزنیم

کد خبر : 1907
20:43
1400/09/25

سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: موقعیت‌های گلزنی زیادی داشتیم و می‌توانستیم نفت مسجد سلیمان را با اختلاف گل بیشتری شکست دهیم.

به گزارش سونيوز، زونیمیر سولدو در نشست خبری بعد بازی با نفت مسجد سلیمان، اظهار داشت: همانطور که قبلاً گفته‌ام، تمام بازی‌هایمان سخت خواهد بود. نفت مسجد سلیمان تیم دونده و با انگیزه‌ای بود. توانستیم در ۳۰ دقیقه ابتدایی، بازی را کنترل کرده و موقعیت‌های خوب گلزنی ایجاد کنیم.
سولدو افزود: می‌توانستیم در نیمه اول به گل‌های بیشتری برسیم و بازی را با شرایط بهتری ادامه دهیم. دقایق پایانی نیمه اول کمی افت کردیم. با صحبت‌های بین دو نیمه، بازی را در نیمه دوم بهتر پیگیری کردیم و موقعیت‌های گلزنی زیادی داشتیم.
وی توضیح داد: می‌دانستیم جنگ سختی در خط هافبک داریم. حریف در لحظاتی از بازی، بیشتر صاحب توپ بود. اما در مجموع موقعیت زیادی به حریف ندادیم و متاسفانه خودمان هم نتوانستیم از موقعیت‌های زیادی که داشتیم، استفاده کنیم.
سولدو در خصوص ممانعتش از انتقال یکی از بازیکنان مصدوم به بیرون از زمین در دقایق پایانی، خاطرنشان کرد: بازی با نتیجه یک بر صفر پیگیری می‌شد، دوست نداشتم یک نفر از مدافعان تیم در دقایق پایانی به بیرون برود، ریسک نکرده و اجازه خروج او از زمین را ندادم.
وی تاکید کرد: هدفمان رسیدن به گل بود که خوشبختانه موفق هم شدیم.
سرمربی تراکتور در خصوص عملکرد مهدی حقیقت، دروازه‌بان جوان تراکتور، گفت: او با اعتماد به نفس بالا، خوب کار کرد و من از عملکردش رضایت دارم. بازیکنان جوان خوبی در ادامه کار به تیم اضافه خواهند شد.

برچسب های خبر (تگ)

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار