1401/09/16

سـونیـوز

پایگاه خبری تحلیلی

1401/09/16

-

طرح واحدهای صنعتی سبز در تبریز اجرا می‌شود

کد خبر : 1895
14:33
1400/09/23

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز گفت: طرح واحدهای صنعتی سبز در راستای مدیریت پسماند در این شهر اجرا می‌شود.

به گزارش سونيوز، یونس فاتح، روز سه شنبه در دیدار با دبیر و مدیر اجرایی انجمن مدیران صنایع آذربایجان شرقی افزود: با اجرای این طرح به واحدهای صنعتی فعال در حوزه مدیریت پسماند گواهینامه سبز اعطا می شود و هر سال از ١٠ واحد صنعتی نمونه که در زمینه بازیافت پسماندهای تولیدی خود و مدیریت بهینه پسماندهای صنعتی فعال باشند، تجلیل می شود.

وی با تاکید بر لزوم تشکیل اتاق فکر در حوزه مدیریت پسماندهای صنعتی واحدهای صنعتی تبریز اظهار داشت: با همکاری بخش خصوصی و حمایت مدیریت شهری تبریز می توان اقدامات چشمگیری در حوزه مدیریت پسماندهای شهری انجام داد.

فاتح، با اشاره به برخی برنامه‌های سازمان در زمینه های فرهنگ سازی و جلب رضایت شهروندان، گفت: گسترش همکاری با فعالان محیط زیست و هوشمند سازی جمع آوری پسماندهای خشک به ویژه پسماندهای عادی شده واحدهای صنعتی از جمله برنامه های این سازمان است.

دبیر انجمن مدیران صنایع آذربایجان شرقی نیز در این دیدار با بیان اینکه این انجمن دارای ٢٠٠ عضو از بین واحدهای عظیم صنعتی در سطح استان است، گفت: این انجمن در جهت تحقق اهداف و برنامه های علمی و عملی مدیریت شهری و مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز آماده همکاری است.

عباس شاملی، با اشاره به اینکه در این زمینه از هیچ کوششی کوتاهی نخواهد شد، افزود: با تشکیل اتاق فکر در حوزه مدیریت پسماندهای صنعتی واحدهای صنعتی تبریز می توان گام‌های موثری در زمینه بازیافت و مدیریت پسماندهای شهری و صنعتی برداشت.


برچسب های خبر (تگ)

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار