1401/09/18

سـونیـوز

پایگاه خبری تحلیلی

1401/09/18

-

سارقان مسلح تبریز در دام پلیس

کد خبر : 1510
12:23
1400/07/06

فرمانده انتظامی شهرستان تبریز از دستگیری سارقان مسلح در این شهر خبر داد.

به گزارش سونیوز، رمضان الهوردیان اظهار داشت: ماموران گشت موتوری کلانتری۱۶ محققی تبریز در حین گشت‌زنی در یکی از خیابان‌های حوزه استحفاظی به  یک دستگاه خودروی پراید با ۲ نفر سرنشین مشکوک و در حین بررسی و پس از استعلام پلاک متوجه می‌شوند خودرو مسروقه می‌باشد که با کمک سایر گشت‌های فعال در سطح حوزه کلانتری خودرو و نفرات به کلانتری انتقال داده می‌شوند.

وی افزود: ماموران در بازرسی اولیه از خودرو یک قبضه کلت کمری جنگی با خشاب و تعدادی فشنگ جنگی به همراه مقادیری موادمخدر و مقادیری اموال مسروقه کشف می‌کنند.

الهوردیان تصریح کرد: رئیس کلانتری به همراه عوامل تخصصی اقدام به بررسی کارشناسانه موضوع می‌کنند که در حین بررسی‌های فنی از سارقان مشخص می‌شود.

وی اضافه کرد: افراد دستگیر شده از سارقان و مالخران وسایل نقلیه هستند که با توجه به اعترافات صورت گرفته و با هماهنگی مقام قضایی و بدون فوت وقت و در اقدامی سریع به روستای واقع در شهرستان هریس اعزام و در بررسی محل زندگی و از داخل حیاط سارق  تعداد یک دستگاه خودروی پراید و یک دستگاه خودروی نیسان، تعداد ۲ دستگاه موتور سیکلت، یک دستگاه دوچرخه و مقادیری اموال مسروقه کشف که پس از تشکیل پرونده به دادسرا معرفی شدند.


برچسب های خبر (تگ)

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار