1401/05/17

سـونیـوز

پایگاه خبری تحلیلی

1401/05/17

-

تولیدکنندگان برای شرکت در نمایشگاه اکسپو ۲۰۲۰ دبی حمایت می‌شوند

کد خبر : 1302
17:40
1400/05/06

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌شرقی گفت: این شرکت برای حضور واحدهای تولیدی استان در نمایشگاه اکسپو ۲۰۲۰ دبی یارانه حمایتی حداقل ۵۰ درصدی پرداخت می‌کند.

به گزارش سونيوز، سجاد مطلبی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: با توجه به محدودیت موجود واحدهای صنعتی پس از ثبت نام باید با معاونت صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی استان هماهنگی کنند.

وی اظهار کرد: نمایشگاه اکسپو ۲۰۲۰ برای اولین بار در منطقه خاورمیانه از نهم مهر ۱۴۰۰ تا یازدهم فروردین ۱۴۰۱ در شهر دبی امارات متحده عربی برگزار می شود.

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌شرقی گفت: نمایشگاه اکسپو ۲۰۲۰ بین المللی و بسیار معتبر و مشهور است که هرچند سال یک بار برای نمایش و ارائه دستاوردهای ملل مختلف برگزار می شود.

مطلبی ادامه داد: اکسپو ٢٠٢٠ دوبی در فضایی با مساحت ٥٠٠ هکتار با حضور ١٩٥ کشور و نهادهای بین المللی با شعار پیوند افکار و ساخت آینده در کشور امارات برگزار خواهد شد که پاویون جمهوری اسلامی ایران با مساحت ۲ هزار و ١٤ مترمربع در زون تحرک در همسایگی پاویون های کشورهای فرانسه و پرو قرار گرفته است.

لازم به ذکر است بر این اساس واحدهای صنعتی که متقاضی حضور در هیات‌های بازدید از نمایشگاه و بخش معرفی واحدهای صنعتی که متقاضی معرفی محصولات و خدمات خود (در قالب هولوگرام،  LCD،  View Finder) هستند می توانند از طریق لینک https://formafzar.com/form/gvpoc ثبت نام اولیه کنند تا برنامه‌ریزی لازم برای حضور شایسته و مؤثر صنایع کوچک و متوسط (SME )کشورمان در این رویداد جهانی صورت پذیرد.

هر واحد صنعتی می‌تواند هم در هیات‌های تجاری و هم در پاویون جمهوری اسلامی ایران شرکت کند.


برچسب های خبر (تگ)

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار