1401/05/19

سـونیـوز

پایگاه خبری تحلیلی

1401/05/19

-

اکبرپور: از هواداران ماشین سازی عذرخواهی می کنم/روز بد فوتبال برای ما بود

کد خبر : 1279
11:33
1400/04/30

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی گفت: از هواداران ماشین سازی عذرخواهی می کنم.

به گزارش سونيوز، علیرضا اکبرپور پس از شکست 5 بر صفر ماشین‌سازی مقابل پرسپولیس در نشست خبری اظهار داشت: از مردم خوب و فوتبالدوستان آذربایحان و به ویژه هواداران ماشین‌سازی عذرخواهی می‌کنم.

وی درباره دلیل شکست ماشین‌سازی توضیح داد:‌ خیلی مسائل است که اکنون نمی خواهم حرف بزنم و وقتش نیست. درست نیست الان حرف بزنم. بماند برای بعد تا این دو بازی تمام شود. درباره دیدار با پرسپولیس باید بگویم که با تیمی بازی داشتیم که صدر جدول و یکی از بهترین تیم‌های کشور و لیگ برتر است. دیدار مقابل چنین تیمی به مراتب برای تیمی مثل ماشین‌سازی که بیشتر بازیکنانش یا جوان هستند یا تجربه کافی ندارند، سخت است.

مربی ماشین‌سازی اضافه کرد: از ابتدای بازی دیدید که موقعیت‌هایی داشتیم و در نیمه اول سه موقعیت به دست آوردیم. اگر همان لحظات ابتدای بازی فرصت‌هایمان به گل تبدیل می‌شد شرایط خیلی فرق می‌کرد و خیلی چیزها پیش می‌آمد. اما وقتی گل نشد طبیعی است اگر گل نزنید گل می‌خورید. واقعیت این است اخراج منصور باقری با سخت‌گیری داور انجام شد. در کارت زرد اول بازیکن پرسپولیس پس از رد شدن از بازیکن ما جوری خودش را پرت کرد که داور احساس کرد باقری روی وی خطا کرده است. باید فیلم را ببینیم مشخص شود واقعاً آن خطا کارت زرد داشت یا خیر.

اکبرپور گفت:‌ در کارت زرد دوم بازیکن ما  اصلاً مدافع پرسپولیس را ندید اما کارت زرد گرفت و اخراج شد. پس از آن شیرازه تیم ما به هم ریخت. می‌دانید تیمی که چنین شرایطی دارد با 10 نفره شدن در شرایطی که 2 گل هم عقب است وضعیتش سخت‌‌تر می‌شود. همه سعی کردیم جابه‌جایی‌هایی انجام دهیم تا هم گل نخوریم تا هم اگر موقعیت به دست آوردیم گل بزنیم. اما واقعاً بازی برای بازیکنانم سخت شد. حدود 70 دقیقه و شاید هم بیشتر 10 نفره بازی کردیم. ماشین‌سازی بازیکن کم دارد و برای تعویض هم نفراتی داشتیم که همگی بازیکنان امید بودند. دست ما خالی بود اما ن می‌خواهم بهانه بیاورم.

سرمربی ماشین‌سازی خاطرنشان کرد: فوتبال همین است و برد و باخت دارد. یک روز خوب است و یک روز بد؛ اما امروز برای ماشین‌سازی روز بد فوتبال را دیدیم. اگر گل‌مان به ثمر می‌رسید شاید شرایط خیلی فرق می‌کرد اما نشد. به هیچکس انگ نمی‌زنم و نه می‌گویم کسی کم‌کاری کرده به داور هم کاری نداریم اما ان‌شاءالله کارت‌هایی که داد و سوت‌هایی که زد درست باشد. اما داور کنار توپ‌هایی که مقابل من بیرون می‌رفت اصلاً‌ نمی‌دید یا وقتی گردن بهمن سالاری را گرفته و روی هوا چرخاندند کمک‌داور دید اما پرچم نزد و به داور وسط کمک نکرد.

اکبرپور ادامه داد: این مسائل گذشت اما نتیجه بدی گرفتیم باز هم از فوتبال‌دوستان تبریز و هواداران‌ ماشین‌سازی عذرخواهی می‌کنم. گفتم شرایطی هست که اکنون نمی‌توانم درباره آن صحبت کنم شاید خیلی ها می‌دانند اما الان درباره آن صحبت کردن درست نیست.


برچسب های خبر (تگ)

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار