1401/09/16

سـونیـوز

پایگاه خبری تحلیلی

1401/09/16

-

ساعات کاری ناوگان اتوبوسرانی تبریز افزایش یافت

کد خبر : 1243
15:14
1400/04/23

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه گفت: با توجه به طولانی بودن روز و افزایش تقاضای سفر و لزوم رعایت دستور العمل‌های بهداشتی، ساعات فعالیت این ناوگان در روزهای عادی از ساعت ۶ صبح تا ۲۱ خواهد بود.

به گزارش سونيوز، ایمان غنی زاده روز چهارشنبه در گفت وگویی اظهار کرد: خدمات ناوگان اتوبوسرانی در روزهای جمعه و تعطیل نیز  از ساعت هفت صبح شروع و تا ساعت ۳۰ :۲۰ ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: پس از اتمام فعالیت اتوبوس ها در مسیر تندرو، خط شبانه نیز با استفاده از ناوگان بخش خصوصی تحت نظارت در این مسیر فعال خواهد بود.

غنی زاده با اشاره به اینکه جهت رعایت دستورالعمل های بهداشتی ابلاغی ستاد مقابله با کرونا، ناظران و بازرسان شرکت واحد اجازه سوار شدن به اتوبوس به مسافران فاقد ماسک را نخواهند داد، اظهار کرد: از شهروندان خواهشمندیم در زمان استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی ضمن استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی از کارت بلیت الکترونیکی شخصی استفاده کنند.

وی از شهروندان خواست ضمن همکاری در جهت رعایت پروتکل های بهداشتی، در صورت مشاهده هرگونه تخلف نظارتی و یا پیشنهاد و انتقاد مراتب را به سامانه پیام کوتاه ۳۰۰۰۵۷۰۵۵۵  اعلام کنند.


برچسب های خبر (تگ)

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار