1401/03/01

سـونیـوز

پایگاه خبری تحلیلی

1401/03/01

-

آغاز به کار تلویزیون اینترنتی به چهار زبان

کد خبر : 1034
18:30
1400/02/28

رئیس مرکز ملی فرش ایران از آغاز به کار تلویزیون اینترنتی به چهار زبان خبر داد و گفت: باید از ظرفیت این رسانه همچنین رسانه ملی و استانی در تبلیغات بین‌المللی و شناساندن هنر – صنعت فرش به جهانیان استفاده کنیم.

به گزارش سونیوز، فرحناز رافع امروز در نشست مشترک با مدیران اتحادیه‌ها، انجمن‌ها و تشکل‌های فرش آذربایجان‌شرقی، بر تقویت زنجیره تأمین و ارزش و حمایت از توسعه صنایع جانبی فرش در کشور تأکید کرد.

وی با بیان اینکه کارگاه‌های صنایع جانبی صنعت فرش اعم از رنگرزی، ریسندگی، قالیشویی و سایر صنایع نیازمند حمایت‌های برنامه‌محور است، گفت: در برنامه هفتم تشکیل ستاد راهبری فرش با جدیت دنبال می‌شود.

رافع با تأکید بر تعامل و همراهی فعالان حوزه فرش استان از طریق انتقال پیشنهادات و مطالبات همچنین درخواست‌های قابل حصول، ادامه داد: اهالی فرش در کنار مسوولان باید برای توسعه و رونق هنر – صنعت فرش با نگاهی آینده‌محور حرکت کنند تا زمینه ارتقا سطح تولیدات و دستیابی به بازارهای جهانی فراهم شود.

رئیس مرکز ملی فرش ایران با اشاره مصوبه هیأت دولت مشروط به تصویب در مجلس شورای اسلامی، قانون واگذاری بازرسی از کارگاه‌ها به سازمان صمت استان اجرایی خواهد شد و این امر به اتحادیه‌ها تفویض و از ظرفیت‌های تخصصی و فنی کارشناسان اتحادیه‌ها بهره خواهیم برد.

وی از آغاز به کار تلویزیون اینترنتی به چهار زبان خبر داد و افزود: باید از ظرفیت این رسانه همچنین رسانه ملی و استانی در تبلیغات بین‌المللی و شناساندن هنر – صنعت فرش به جهانیان استفاده کنیم.

فرحناز رافع ضمن قدردانی از اهتمام ویژه رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌شرقی در حمایت از صنعت فرش استان، گفت: در حوزه تولید، بازاریابی و اصالت و هویت فرش دستباف اقدامات خوبی انجام شده است و با حضور فعالانه در نمایشگاه‌های خارجی و رویدادهای مهم فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی، زمینه صادرات و تولید کالاهای باکیفیت جهانی فراهم خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: براساس ماده 142 قانون، تولیدکنندگان و صادرکنندگان معاف از مالیات هستند.


برچسب های خبر (تگ)

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار